Diskuze

Re: webové stránky

Petr Němec 12.05.2011
Dobrý den,
tyto stránky jsem původně psal (nebyl jsem členem zastupitelstva) pro SDH Lipovec, jen tak pro zajímavost. Pak jsem je rozšířil o informace o obci, aby jsme měli alespoň něco!! Jak jsem už psal někde v min. příspěvku a stále to tak je:stránky nejsou oficiálním webem Lipovce. Takovéhle stránky si může vytvořit kdo chce... Vše se probírá na veřejném zasedání a informace jsou vyvěšeny na úřeních deskách. Jak se říká: ''Pro dobrotu na žebrotu'':)

Re: Re: webové stránky

občanka Lipovce a Licoměřic 13.05.2011
Dozvěděla jsem se tedy, že ještě stále nejsou stánky oficiální. Což je škoda, mohli jsme držet krok s dobou. Proč z nich tedy oficiální stránky nemůžete udělat? Nemám nic proti informačním tabulím, ale moderní doba nabízí i nové komunikační možnosti. Proto jsem také volila do zastupitelstva mladého člověka , který takovým věcem rozumí a bude v obci prosazovat nové, moderní věci . Toto v okolních obcích již funguje. Proč to tedy nemůže jít i u nás? Děkuji za odpověď.

Re: Re: webové stránky

občanka Lipovce a Licoměřic 17.05.2011
Je mi jasné, že takovéto stránky si může vytvořit kde kdo. Ale obecní informace sem kde kdo dávat nemůže. Běžný občan jako jsem já, takový přístup k informacím nemá. Na veřejném zasedání se sice něco dozvíme, ale číselné údaje si tak rychle mnoho z nás do hlavy nevryje. Snad leda chodit se zápisníkem. A s tvrzením, pro dobrotu na žebrotu, bych byla také opatrnější. Vždyť jste si založením stránek získal velkou popularitu a obdiv. I u mne. Proč si to tedy nyní kazit? Já tu přeci neměla žádné výtky k tomu, jak jste web zakládal, jen, že by to chtělo průběžné aktualizace. Jinak snad ani nemělo smysl stránky zakládat, když neplní svůj účel.

Re: webové stránky

Radek Schneberger SDH Běstvina 26.03.2013
Dobrý den, dovolím si reagovat na jednu poznámku. Co se týče opravy hasičské cisterny, na požádání Vám obec ráda sdělí částku za niž byla cisterna opravena. Co se týče školení členů SDH je to dáno zákonem 133/85 Sb. Každý člen musí být jednou ročně proškolen na BOZP na požářišti. Toto školení provádí z pravidla velitel jednotky - Petr Němec ) a je ZDARMA. Dále se musí provádět další nutná školení, které hradí zřizovatel jednotky a tou je obec. K tomu slouží rozpočet jednotky který schvaluje ke konci roku zastupitelstvo. Snad to splnilo část Vašeho dotazu. Jinak Petře super stránky Radek Schneberger

Není starosta jako starosta.

Snad i lufťáci u Vás budou rádi. 10.05.2011
Vážený pane starosto,jsem dlouholetý lufťák ve Vaší obci. Věřte,že Vám z celého srdce držím palce aby jste z naší obce udělal takovou obec jaké nyní rostou z obcí kolem nás a my jim to pouze závidíme. Věřte,že již nikdo nechce v obci pouze pecky,ale vzrostlé stromy.Nemá smysl nikoho hanět po uplynulých 3 obdobích,ale věřte,že je hodně občanů,co si odechlo. Doufám,že jste si po převzetí obce nechali udělat oficiální audit.Ještě jednou,držím Vám palce a přeji hodně štěstí. Lifťák

P.S. MÁME konečně hezké stránky.

Re: Není starosta jako starosta.

Zúčastněný 17.05.2011
Jen bych chtěl pro úplnost dodat, když už tu narážíte na pana Pecku, že v obci nerozhodují jen sami starostové, ale i dalších 5 členů zastupitelstva. Pokud se vám tedy dříve něco nelíbilo, neviděl bych situaci tak růžově, když vezmete v úvahu, že nadpoloviční většina zůstala v zastupitelstvu nezměněna. Jaké tedy očekávat změny.

Re:Není starosta jako starosta.

re : Rejpal 04.11.2011
S politováním musím konstatovat,že nemáte pravdu.Několikrát jsem se ptal na provoz obce tehdejších zastupitelů proč je tak a né jinak a vždy mi bylo řečeno " My něco usneseme a on si stejně udělá sám co chce. " Ale nechme pana Pecku odpočívat, stačil si udělat před barákem náměstí. Nepatřím k zarputilým odpůrcům a věřte,že díky svému věku dokážu ocenit práci. Pane Bohuněk , vzal jste to zatím za ten nejsprávnější konec za který jste to mohl vzít. Kdysi jsem řekl / už je to skoro 15 let / " Pane starosto, jako člověk jste asi čestnej chlap , ale jako starosta stojíte za hovno. Dovoluji si to opakovat v pozměněné formně " Pane starosto, jako člověk jste asi čestnej chlap , ale jako starosta jste chlap na svém místě. Blahopřeji Vám k dílčím ůspěchům v obci,je to těžká a nevděčná práce . Držím Vám zcela upřímně palce a třeba se i někdy podepíši. A jaké očekávám změny ? Více zodpovědnosti vůči občanům obce, vesničku jako ze škatulky / jde to jinde,proč né u nás/. Ale věřím,nejde všechno hned , ale věřím,že po Vás zůstane vesnička z velkým " V "

Dobrá rada

Máme rádi starostu 15.01.2011
Dobrý den,pane starosto,
určitě bude naše obec pod vaším vedením jenom vzkvétat-věříme Vám.Měl byste vylepšit znění zápisů (je to takové krkolamné-lidi máte kvalitní lidi k ruce),jinak v pohodě.Aktualizujte web-ještě je tam uvedený předchozí starosta!Vemte si mustr z okolních obcí-Třemošnice,Ronov,Prachovice a Seč.Ať se Vám daří,Vaši příznivci.

Hasičská Tatra

Milan 21.10.2010
Píšu vám z hodně velké dálky, ale sleduji naši zem a mé blízké rodiště. Měli by jste uvést, že Tatru jste pro SDH získali od SDH Nový Dvůr, která jí získala, ale vzhledem k situaci neshody místního sboru o postavení garáže na novém Dvoře byla po dohodě předána právě sem.
Jinak stránky jsou krásné.
Přeji vám, aby se vám dařilo a obec se rozvíjela dál.

Vaclave je to super pokracuj v tom

Luboš.stavitel-trutnov.@cz 09.04.2010
pozdrav z K RKONOŠ
Záznamy: 41 - 50 ze 50
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Přidat nový příspěvek

Kontakt

OÚ Lipovec Lipovec 13
Třemošnice
53843

IČ: 00654647

OÚ: 469 691 741

starosta Bc. Petr Minář
728 727 879

místostarosta Jan Vašíček
724 008 960

Úřední hodiny: Po:18:00-20:00
obec.lipovec@gmail.com